A po i bërtiste Justin Hailey-t? Modelja zbulon të vërtetën pas videos viraleNë rrjet qarkullojnë pafund video të çiftit Justin dhe Hailey Bieber, ku fansat kritikojnë dhe ngrenë dyshime për sjelljen e keqe të këngëtarit ndaj bashkëshortes së tij. I tillë ishte edhe rasti i fundit kur një video e tyre pas një koncerti në Las Vegas u bë virale. JB shihet tek flet me gjeste modelen e në pamje të parë dukej mjaft i nervozuar. Kaq ka mjaftuar që shumë prej përdoruesve të rrjeteve sociale të mendojnë se ai po i bërtet asaj. Nga ana tjetër, pati edhe persona që shkruanin se ai nuk po i bërtiste por ka qenë entuziast prej atmosferës në koncert.

Pas gjithë atyre që u thanë lart e poshtë, më në fund ka ardhur edhe reagimi i vetë Haileyt. 24-vjeçarja ka postuar në Instastory një selfie ku shihet duke u puthur me këngëtarin, teksa e cilëson fundjavën e tyre “të mahnitshme”. Më tej, ajo thotë se çdo gjë që ka qarkulluar është e pavërtetë.

“Duke kujtuar se sa e mahnitshme ishte fundjava e kaluar. Kalova shumë bukur e rrethuar nga kaq shumë dashuri. Çdo histori tjetër që po qarkullon është më shumë se false. Mos u ndikoni nga njerëzit negativë.”-shkruan modelja.

/News31