Tensionohet situata në studio mes Melisës dhe Mevlanit: “Mos ma bëj mua me gisht!”

Tashmë jemi mësuar që puntatat e Për’puthen do të jenë të mbushura me debate dhe ngritje tonesh herë pas here.

Mbrëmjen e sotme, përplasja ndodhi mes Melisës dhe Mevlanit, pas takimit të Mevlanit dhe Ledjanës, ku u përmend herë pas here edhe Melisa.

My Dental

Teksa kjo e fundit nisi të replikonte, është ndërprerë nga dyshja e takimit aq sa kanë ngritur tonet.

Në një moment Mevlani çohet në këmbë dhe afrohet drejt Melisës ç’ka i rriti më tepër tensionet në studio.

Më shumë mund të mësoni në videon e mëposhtme.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)