Rikthehet “Sex and the City”, por njëra prej vajzave mungon!

Seriali i njohur “Sex and the City”, (që u tentua të bëhej edhe film, por pa sukses) po rikthehet sërish në ekranin e vogël.

Ka qenë aktorja protagoniste Sarah Jessica Parker e cila ka njoftuar rikthimin e shfaqjes televizive, teksa nuk do të mungojnë edhe Cynthia Nixon dhe Kristin Davis. Megjithatë 4-shja e famshme e vajzave nuk do të jetë e plotë, pasi nuk do të jetë “Samantha” e Kim Cattrall.

My Dental

Rikthimi i personazheve të serialit do të mbajë emrin  ‘Njësoj si dikur” dhe do të ketë plot 10 seri. Fillimisht lajmi u bë i ditur nga ‘Variety’ e më pas nga vetë Jessica Parker, e cila publikoi një video në Instagram, e cila brenda pak orësh është kthyer në një nga postimet më të komentuara të platformës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

Ndërkohë Kim Canttrall ka njoftuar se nuk do t’i rikthehet serialit “Sex and the City”, pa i bërë të ditura arsyet.  Xhirimet e serialit do të nisin gjatë pranverës së ardhshme në New York, me shpresën qê e situata e koronavirusit do vendoset në kontroll.

/News31